NEO LED-40772 FHD SMART

14.999,00 ден.   Спореди

40" (102 CM.) LED ТЕЛЕВИЗОР FULL HD - РЕЗОЛУЦИЈА 1920X1080Р SMART TV - OPEN BROWSER WI-FI READY DVB - T/C MPEG4 USB МЕДИА ПЛЕЕР (СЛИКИ,МУЗИКА,ВИДЕО) PVR - СНИМАЊЕ НА USB HDD ОД DVB (TIMESHIFT) 2XHDMI;...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 14.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


40" (102 CM.) LED ТЕЛЕВИЗОР FULL HD - РЕЗОЛУЦИЈА 1920X1080Р SMART TV - OPEN BROWSER WI-FI READY DVB - T/C MPEG4 USB МЕДИА ПЛЕЕР (СЛИКИ,МУЗИКА,ВИДЕО) PVR - СНИМАЊЕ НА USB HDD ОД DVB (TIMESHIFT) 2XHDMI;2XUSB;PC;SCART;HEADPHONES Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи