NEO KS-712

899,00 ден.   Спореди

КУJНСКА ВАГА ТОЧНОСТ,ДО 1 ГРАМ МЕРЕЊЕ ВО ГРАМОВИ И УНЦИ LCD ДИСПЛЕЈ СТИЛСКИ ДИЗАЈН ФУНКЦИЈА "ТАРА" АВТОМАТСКО НУЛИРАЊЕ И ИСКЛУЧУВАЊЕ ИНДИКАТОР НА БАТЕРИЈА И ПРЕОПТОВАРУВАЊЕ Стандардна гаранција 12 мес...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 899,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


КУJНСКА ВАГА ТОЧНОСТ,ДО 1 ГРАМ МЕРЕЊЕ ВО ГРАМОВИ И УНЦИ LCD ДИСПЛЕЈ СТИЛСКИ ДИЗАЈН ФУНКЦИЈА "ТАРА" АВТОМАТСКО НУЛИРАЊЕ И ИСКЛУЧУВАЊЕ ИНДИКАТОР НА БАТЕРИЈА И ПРЕОПТОВАРУВАЊЕ Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи