NEO KS-301 SILVER

699,00 ден.   Спореди

КУJНСКА ВАГА LCD ДИСПЛЕЈ: 0.5" (12.7 ММ) КАПАЦИТЕТ: 3КГ ТОЧНОСТ,ДО 1 ГРАМ. ФУНКЦИЈА "ТАРА" АВТОМАТСКО НУЛИРАЊЕ И ИСКЛУЧУВАЊЕ ИНДИКАТОР НА БАТЕРИЈА И ПРЕОПТОВАРУВАЊЕ Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 699,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


КУJНСКА ВАГА LCD ДИСПЛЕЈ: 0.5" (12.7 ММ) КАПАЦИТЕТ: 3КГ ТОЧНОСТ,ДО 1 ГРАМ. ФУНКЦИЈА "ТАРА" АВТОМАТСКО НУЛИРАЊЕ И ИСКЛУЧУВАЊЕ ИНДИКАТОР НА БАТЕРИЈА И ПРЕОПТОВАРУВАЊЕ Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи