NEO HB-300XC

899,00 ден.   Спореди

ПАСАТОР
МЕТАЛЕН ЗАВРШЕТОК
2 БРЗИНИ
МОЌНОСТ 170W
Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 899,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ПАСАТОР
МЕТАЛЕН ЗАВРШЕТОК
2 БРЗИНИ
МОЌНОСТ 170W
Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 10 години

од Ненајавен корисник

Mnogu LOS produkt-NE KUPUVAJ!!! 1.Kruta i lesno krsliva plastika na kukisteto,posebno na zapcite koi ja fiksiraat glavata na pasatorot, potoa aparatot e NEUPOTREBLIV. 2.Slab elektromotor,60 do 80W maksimalno,tesko pasira dobro svaren zelencuk,vareno meso ne pasira ni sitno iseceno zaradi malata moknost na aparatot. 3.Mnogu losa ergonomoja na aparatot-tesko se rakuva so nego. Dokolku kupuvate pasator odberete provereni iminja PHILIPS,BOSCH,MOULINEX...Ovoj produkt na NEO e samo frleni tesko zaraboteni pari.
Сродни производи


Најпопуларни производи