NEO HB-1000X

839,00 ден.   Спореди

БЛЕНДЕР МОЌНОСТ 400W РЕГУЛИРАЊЕ НА БРЗИНА КОПЧЕ ЗА ТУРБО НОЖ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 839,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


БЛЕНДЕР МОЌНОСТ 400W РЕГУЛИРАЊЕ НА БРЗИНА КОПЧЕ ЗА ТУРБО НОЖ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи