NEO GC-4016 GAME CONSOLE

1.499,00 ден.   Спореди

КОНЗОЛА ЗА ИГРАЊЕ
2.8" TFT ДИСПЛЕЈ
MP3,WMA,WMV,WAV
3GP,MP4,AVI
FM РАДИО
Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.499,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


КОНЗОЛА ЗА ИГРАЊЕ
2.8" TFT ДИСПЛЕЈ
MP3,WMA,WMV,WAV
3GP,MP4,AVI
FM РАДИО
Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка