NEO E-7065MF

11.499,00 ден.   Спореди

ШПОРЕТ 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ РЕГУЛАЦИЈА НА ТЕМПЕРАТУРА НА ПЛОТНИТЕ КАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА 58Л 4 ФУНКЦИИ НА РЕРНАТА ВЕНТИЛАТОР ВО РЕРНАТА РЕГУЛАЦИЈА НА ТЕМПЕРАТУРА ВО РЕРНАТА ДО 240C ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60 Стан...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 11.499,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ШПОРЕТ 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ РЕГУЛАЦИЈА НА ТЕМПЕРАТУРА НА ПЛОТНИТЕ КАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА 58Л 4 ФУНКЦИИ НА РЕРНАТА ВЕНТИЛАТОР ВО РЕРНАТА РЕГУЛАЦИЈА НА ТЕМПЕРАТУРА ВО РЕРНАТА ДО 240C ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи