NEO E-6295 MF

12.999,00 ден.   Спореди

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ
2 ПЛИНСКИ
2 ЕЛ. ПЛОТНИ
ЕЛЕКТРИЧЕН ГРИЛ
ВЕНТИЛАТОР
ТАЈМЕР ЗА ИСКЛУЧУВАЊЕ НА ФУРНАТА
Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 12.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ
2 ПЛИНСКИ
2 ЕЛ. ПЛОТНИ
ЕЛЕКТРИЧЕН ГРИЛ
ВЕНТИЛАТОР
ТАЈМЕР ЗА ИСКЛУЧУВАЊЕ НА ФУРНАТА
Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи