NEO E-6045 T

9.999,00 ден.   Спореди

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ
4 РИНГЛИ
1 ЕКСПРЕС РИНГЛА
4 ФУНКЦИИ НА ФУРНАТА
ЕЛ.ГРИЛ
В/Ш/Д-85/60/60
Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 9.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ
4 РИНГЛИ
1 ЕКСПРЕС РИНГЛА
4 ФУНКЦИИ НА ФУРНАТА
ЕЛ.ГРИЛ
В/Ш/Д-85/60/60
Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 3 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

Hi, here on the forum guys advised a cool Dating site, be sure to register - you will not REGRET it https://bit.ly/3fsnVVa
Сродни производи


Најпопуларни производи