NEO E-5045

9.499,00 ден.   Спореди

ШПОРЕТ 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ РЕГУЛАЦИЈА ТЕМПЕРАТУРА НА ПЛОТНИТЕ 4 ФУНКЦИИ НА РЕРНАТА КАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА 45Л РЕГУЛАЦИЈА НА ТЕМПЕРАТУРА НА РЕРНАТА 240C ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/50/55 Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 9.499,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ШПОРЕТ 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ РЕГУЛАЦИЈА ТЕМПЕРАТУРА НА ПЛОТНИТЕ 4 ФУНКЦИИ НА РЕРНАТА КАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА 45Л РЕГУЛАЦИЈА НА ТЕМПЕРАТУРА НА РЕРНАТА 240C ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/50/55 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи