NEO E-2014

2.299,00 ден.   Спореди

ТОСТЕР МОЌНОСТ 1800W КАПАЦИТЕТ 6 ТОСТА ВО ИСТО ВРЕМЕ КОНТРОЛА ЗА ПРОМЕНА НА ТЕМПЕРАТУРА ИНДИКАТОР ДЕЛЛИВИ ПЛОЧИ МОЖНОСТ ЗА КОРИСТЕЊЕ КАКО СКАРА Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 2.299,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ТОСТЕР МОЌНОСТ 1800W КАПАЦИТЕТ 6 ТОСТА ВО ИСТО ВРЕМЕ КОНТРОЛА ЗА ПРОМЕНА НА ТЕМПЕРАТУРА ИНДИКАТОР ДЕЛЛИВИ ПЛОЧИ МОЖНОСТ ЗА КОРИСТЕЊЕ КАКО СКАРА Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи