NEO CTV-766 USB

3.499,00 ден.   Спореди

7 " ( 18CM ) ПОРТАБЛ TFT ТЕЛЕВИЗОР
МУЛТИ СИСТЕМ
ДАЛЕЧИНСКО,АНТЕНСКИ ВЛЕЗ
ИЗЛЕЗ ЗА СЛУШАЛКИ
АДАПТЕР 220V / 12 V
USB / SD CARD, MP3,WMA,DIVX.MP4
ДРЖАЧ ЗА ВО АВТОМОБИЛ СО 2 ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 3.499,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


7 " ( 18CM ) ПОРТАБЛ TFT ТЕЛЕВИЗОР
МУЛТИ СИСТЕМ
ДАЛЕЧИНСКО,АНТЕНСКИ ВЛЕЗ
ИЗЛЕЗ ЗА СЛУШАЛКИ
АДАПТЕР 220V / 12 V
USB / SD CARD, MP3,WMA,DIVX.MP4
ДРЖАЧ ЗА ВО АВТОМОБИЛ СО 2 ЗГЛОБА
Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка