NEO CMR-1520

2.299,00 ден.   Спореди

MP3 / SD /MMC / USB
РЕПРОДУКЦИЈА НА НА MP3 ФАЈЛОВИ ОД USB И SD/MMC КАРТИ
FM РАДИО ТУНЕР СО 18 СТАНИЦИ МЕМОРИЈА
АВТОМАТСКО МЕМОРИРАЊЕ
ЕЛЕКТРОНСКА КОНТРОЛА НА ЗВУК
КАЛЕНДАР/ЧАСО...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 2.299,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MP3 / SD /MMC / USB
РЕПРОДУКЦИЈА НА НА MP3 ФАЈЛОВИ ОД USB И SD/MMC КАРТИ
FM РАДИО ТУНЕР СО 18 СТАНИЦИ МЕМОРИЈА
АВТОМАТСКО МЕМОРИРАЊЕ
ЕЛЕКТРОНСКА КОНТРОЛА НА ЗВУК
КАЛЕНДАР/ЧАСОВНИК/ ID3
RCA ИЗЛЕЗ
AUX ВЛЕЗ
ДИСПЛЕЈ ПАНЕЛ ШТО СЕ ВАДИ/СТАВА
Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи