NEO CMR-1515 WHITE

1.999,00 ден.   Спореди

АВТОРАДИО ПРИКЛУЧОК/СЛОТ ЗА : MP3 / SD /MMC / USB ФМ РАДИО / 18 СТАНИЦИ МЕМОРИЈА RCA ИЗЛЕЗ / AUX ВЛЕЗ ПРЕДНА МАСКА НА ВАДЕЊЕ Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


АВТОРАДИО ПРИКЛУЧОК/СЛОТ ЗА : MP3 / SD /MMC / USB ФМ РАДИО / 18 СТАНИЦИ МЕМОРИЈА RCA ИЗЛЕЗ / AUX ВЛЕЗ ПРЕДНА МАСКА НА ВАДЕЊЕ Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка