NEO BBQ-210GC

1.699,00 ден.   Спореди

НЕЛЕПЛИВА ОБЛОГА
АЛУМИНСКА ПЛОЧА (1/2 ПЛОЧА, 1/2 СКАРА)
ТЕРМОСТАТ
ЛЕСНО ОДРЖАВАЊЕ
Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.699,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


НЕЛЕПЛИВА ОБЛОГА
АЛУМИНСКА ПЛОЧА (1/2 ПЛОЧА, 1/2 СКАРА)
ТЕРМОСТАТ
ЛЕСНО ОДРЖАВАЊЕ
Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи