NEO ANDROID DONGLE

NEO ANDROID DONGLE

2.299,00 ден.   Спореди

USB ANDROID DONGLE DUAL CORE CPU ANDROID 4.2 OS WI-FI HDMI КАБЕЛ


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 2.299,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


USB ANDROID DONGLE DUAL CORE CPU ANDROID 4.2 OS WI-FI HDMI КАБЕЛ

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка