NB Adapter 150W Input: 100-240V AC - 60/50Hz, Output: 15/16V = 8.5A (8500mA), 18/19V = 8A (8000mA), 20V = 7.5A (7500mA), 22/24V = 6A (6000mA), with 9 optional plugs for connecting different NB

3.304,00 ден.   Спореди

NB Adapter 150W Input: 100-240V AC - 60/50Hz, Output: 15/16V = 8.5A (8500mA), 18/19V = 8A (8000mA), 20V = 7.5A (7500mA), 22/24V = 6A (6000mA), with 9 optional plugs for connecting different NB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.304,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


NB Adapter 150W Input: 100-240V AC - 60/50Hz, Output: 15/16V = 8.5A (8500mA), 18/19V = 8A (8000mA), 20V = 7.5A (7500mA), 22/24V = 6A (6000mA), with 9 optional plugs for connecting different NB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка