Navigator 900 Bluetooth, 800dpi, 3 buttons + scroll, without dongle, distance up to 10m, power saving switch, low battery indication
Navigator 900 Bluetooth, 800dpi, 3 buttons + scroll, without dongle, distance up to 10m, power saving switch, low battery indication

Navigator 900 Bluetooth, 800dpi, 3 buttons + scroll, without dongle, distance up to 10m, power saving switch, low battery indication

1.237,00 ден.   Спореди

Navigator 900 Bluetooth, 800dpi, 3 buttons + scroll, without dongle, distance up to 10m, power saving switch, low battery indication


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 1.237,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Navigator 900 Bluetooth, 800dpi, 3 buttons + scroll, without dongle, distance up to 10m, power saving switch, low battery indication

Тип на кабел Wireless Bluetooth
Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка