N68-VS3 UCC ITX /AMD N68/Socket AM3/FSB 1000MHz/DDR 3

2.490,00 ден.   Спореди

N68-VS3 UCC ITX /AMD N68/Socket AM3/FSB 1000MHz/DDR 3


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.490,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


N68-VS3 UCC ITX /AMD N68/Socket AM3/FSB 1000MHz/DDR 3

Онборд графичка yes
Магистрала 1000 MHz
Сокет AM3
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка