®N68-VS3, NVIDIA GeForce 7025, Integrated NVIDIA® GeForce 7025 graphics DX9.0 VGA, Pixel Shader 3.0 Max. shared memory 256MB, Graphic slot 1x PCI Express x16, 1x PCI Express x1, 4x SATA2(1x ATA133 IDE), Audio 6-CH(HD), Lan 10/100, M-ATX

2.267,00 ден.   Спореди

®N68-VS3, NVIDIA GeForce 7025, Integrated NVIDIA® GeForce 7025 graphics DX9.0 VGA, Pixel Shader 3.0 Max. shared memory 256MB, Graphic slot 1x PCI Express x16, 1x PCI Express x1, 4x SATA2(1x ATA133 ID...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.267,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


®N68-VS3, NVIDIA GeForce 7025, Integrated NVIDIA® GeForce 7025 graphics DX9.0 VGA, Pixel Shader 3.0 Max. shared memory 256MB, Graphic slot 1x PCI Express x16, 1x PCI Express x1, 4x SATA2(1x ATA133 IDE), Audio 6-CH(HD), Lan 10/100, M-ATX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка