N2304 AC Adapter for HP Pavilion ZE4400 ZE4500

N2304 AC Adapter for HP Pavilion ZE4400 ZE4500

854,00 ден.   Спореди

N2304 AC Adapter for HP Pavilion ZE4400 ZE4500,ZE4600,ZE5000 19V/4.74A/90W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 854,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


N2304 AC Adapter for HP Pavilion ZE4400 ZE4500,ZE4600,ZE5000 19V/4.74A/90W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка