N2302 AC Adapter for HP Pavilion dv6000

N2302 AC Adapter for HP Pavilion dv6000

999,00 ден.   Спореди

N2302 AC Adapter for HP Pavilion dv6000,dv8000,dv5000 18.5V/4.9A/90W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


N2302 AC Adapter for HP Pavilion dv6000,dv8000,dv5000 18.5V/4.9A/90W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка