N210, 1GB DDR3, 64bit, DVI-1, D-SUB Output-1, HDMI-1, Display Output, max res. 2560x1600

N210, 1GB DDR3, 64bit, DVI-1, D-SUB Output-1, HDMI-1, Display Output, max res. 2560x1600

2.084,00 ден.   Спореди

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 2.084,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка