Muscat White

645,00 ден.   Спореди

Производител: Imako
Шифра на производ: 200000305
UPC:
Сорта Мускат
ALC [%/vol] : 16%
Потекло : Македонија
Група : Зајакнати Вина
температура на послужување [°...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 645,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Imako
Шифра на производ: 200000305
UPC:
Сорта Мускат
ALC [%/vol] : 16%
Потекло : Македонија
Група : Зајакнати Вина
температура на послужување [°C] 8-10

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка