MULTIMEDIA CARD 128MB HI/SPEED

49,00 ден.   Спореди

MULTIMEDIA CARD 128MB HI/SPEED


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 49,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MULTIMEDIA CARD 128MB HI/SPEED

Тип на мемориска картичка Multimedia
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка