MULTIACTION CREAM 1000ml

540,00 ден.   Спореди

MULTIACTION CREAM 1000ml
Крема со протеини од жито и свила. Ја храни косата и и дава волумен. Има улога на антиоксидант и антистатик при што спречува заплеткување на косат...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Хаир шоп http://hairshop.mk/   Детали 540,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MULTIACTION CREAM 1000ml
Крема со протеини од жито и свила. Ја храни косата и и дава волумен. Има улога на антиоксидант и антистатик при што спречува заплеткување на косата и електрицитет. Се костиси по миење на косата со Puring шампон. Нанесете на косата и оставете да дејствува 3-4 минути, потоа измијте.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка