Multi-function Clock

5.400,00 ден.   Спореди

Multi-function Clock
-HD 30-frame (640x480) remote monitoring clock
-Supports 32GB micro SD card at 40 min. per 1GB video recording
-Clock functions as video recorder, sound recorder, m...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 5.400,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Multi-function Clock
-HD 30-frame (640x480) remote monitoring clock
-Supports 32GB micro SD card at 40 min. per 1GB video recording
-Clock functions as video recorder, sound recorder, motion sensor camera, alarm
clock and media storage
-Memory card: 4GB
-Pixel: 2 million CMOS
-Resolution: VGA 640x480
-Video format: AVI ; Photo format: JPEG 1600x1200
-Visual angle: 72 º
-Battery capacity: 2200 MA
-Continuous video making duration: 12 hours
-Distance of remote controller: 18m
-Memory card type: TF card ; Memory card capacity: 32GB at most
-Storage consumption: 1GB / 40 minutes
-Charging time: About 4 hours

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка