MSI VGA MSI ATI R6570, 1GB DDR3, 128bit, DVI-D, HDMI, VGA, FAN

3.500,00 ден.   Спореди

MSI VGA MSI ATI R6570, 1GB DDR3, 128bit, DVI-D, HDMI, VGA, FAN


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.500,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MSI VGA MSI ATI R6570, 1GB DDR3, 128bit, DVI-D, HDMI, VGA, FAN

Рам капацитет 1 GB
Бренд на графичка картичка ATI
Слот за графичка картичка PCI Express
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка