MSI nVidia N660GTX 2GB GDDR5 1033MHz PCI Express

13.776,00 ден.   Спореди

NVIDIA N660GTX Core/Memory 1033MHz Core 2048MB GDDR5 6008 MHz Memory 192 bits,2x DL DVI, HDMI, Display Port, DirectX Support, SLI Support


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 13.776,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


NVIDIA N660GTX Core/Memory 1033MHz Core 2048MB GDDR5 6008 MHz Memory 192 bits,2x DL DVI, HDMI, Display Port, DirectX Support, SLI Support

Рам капацитет 2 GB
Слот за графичка картичка PCI Express
Бренд на графичка картичка NVIDIA
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка