MSI NOTE-04 17.3" notebook torba

520,00 ден.   Спореди

opis: MS NOTE-04 torba za notebook racunalo, do velicine 17.3", siva boja; sirovinski sostav: najlon


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 520,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


opis: MS NOTE-04 torba za notebook racunalo, do velicine 17.3", siva boja; sirovinski sostav: najlon

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка