MS6810    TESTER for Network cable RJ-45, RJ-11, BNC  Professional tester with 8 LEDs - testing in same time all 8 LAN wires
MS6810    TESTER for Network cable RJ-45, RJ-11, BNC  Professional tester with 8 LEDs - testing in same time all 8 LAN wires

MS6810 TESTER for Network cable RJ-45, RJ-11, BNC Professional tester with 8 LEDs - testing in same time all 8 LAN wires

455,00 ден.   Спореди

MS6810 TESTER for Network cable RJ-45, RJ-11, BNC Professional tester with 8 LEDs - testing in same time all 8 LAN wires


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 455,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MS6810 TESTER for Network cable RJ-45, RJ-11, BNC Professional tester with 8 LEDs - testing in same time all 8 LAN wires

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка