MS MSI SHOOTER gaming mis

800,00 ден.   Спореди

MS MSI SHOOTER gaming mis;ergonomski dizajn,kompaknost so secija dlanka,6 razlicni dpi(od800do2400dpi) koi efektivno gi pratat 6 razlicni led svetla(purple,red,blue,white)kabel 1,8m;2400dpi


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 800,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MS MSI SHOOTER gaming mis;ergonomski dizajn,kompaknost so secija dlanka,6 razlicni dpi(od800do2400dpi) koi efektivno gi pratat 6 razlicni led svetla(purple,red,blue,white)kabel 1,8m;2400dpi

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка