MS LG XA 63

MS LG XA 63

4.085,00 ден.   Спореди

MS LG XA 63, CD-R/RW, MP3, WMA playback, Total 60W, USB Direct Recording, USB Host, Portable in, Aux in, Headphone, 1 CD deck


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.085,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MS LG XA 63, CD-R/RW, MP3, WMA playback, Total 60W, USB Direct Recording, USB Host, Portable in, Aux in, Headphone, 1 CD deck

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи

0

0

         
39.432,00 ден.
TV

TV

         
65.130,00 ден.
180

180

         
64.087,00 ден.