MS LG FB 164 U

MS LG FB 164 U

11.118,00 ден.   Спореди

MS LG FB 164 U, Glossy Piano Black&Aqua Blue Lightning Touch Sensor, CD-R/RW, MP3, WMA, JPEG playback, Total 160W, Auto Equalizer, 3 way speaker system with Side Woofer, Vertical CD slot, iPod Playbac...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 11.118,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MS LG FB 164 U, Glossy Piano Black&Aqua Blue Lightning Touch Sensor, CD-R/RW, MP3, WMA, JPEG playback, Total 160W, Auto Equalizer, 3 way speaker system with Side Woofer, Vertical CD slot, iPod Playback & Recharge, USB Direct Recording & Playing, MP3 Recharge throught USB, Portable in

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи

0

0

         
39.432,00 ден.
TV

TV

         
65.130,00 ден.
180

180

         
64.087,00 ден.