MS Industrial PLATINUM-400ATX 2.03, 400 W, Ladenje: ventilator od 12 cm, Konektori: 24-pinski konektor 1, ATX12V 1, SATA 2, FDD 2, PCIe 1, Molex 4

1.111,00 ден.   Спореди

KULERI I NAPOJUVANJA NAPOJUVANJA MS Industrial MS Industrial PLATINUM-400ATX 2.03, 400 W, Ladenje: ventilator od 12 cm, Konektori: 24-pinski konektor 1, ATX12V 1, SATA 2, FDD 2, PCIe 1, Molex 4


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.111,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


KULERI I NAPOJUVANJA NAPOJUVANJA MS Industrial MS Industrial PLATINUM-400ATX 2.03, 400 W, Ladenje: ventilator od 12 cm, Konektori: 24-pinski konektor 1, ATX12V 1, SATA 2, FDD 2, PCIe 1, Molex 4

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка