MS Industrial KY-400 ATX P4, 400 W, Ladenje: dva ventilatora od 8 cm, Konektori: 24-pinski konektor 1, ATX12V 1, FDD 2, Molex 4

863,00 ден.   Спореди

KULERI I NAPOJUVANJA NAPOJUVANJA MS Industrial MS Industrial KY-400 ATX P4, 400 W, Ladenje: dva ventilatora od 8 cm, Konektori: 24-pinski konektor 1, ATX12V 1, FDD 2, Molex 4


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 863,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


KULERI I NAPOJUVANJA NAPOJUVANJA MS Industrial MS Industrial KY-400 ATX P4, 400 W, Ladenje: dva ventilatora od 8 cm, Konektori: 24-pinski konektor 1, ATX12V 1, FDD 2, Molex 4

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка