MS Industrial FROGGY 2.0, Moknost 4 W, Frekvenciski raspon 100Hz-18KHz

494,00 ден.   Спореди

PERIFERIJA ZVUČNICI MS Industrial MS Industrial FROGGY 2.0, Moknost 4 W, Frekvenciski raspon 100Hz-18KHz


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 494,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PERIFERIJA ZVUČNICI MS Industrial MS Industrial FROGGY 2.0, Moknost 4 W, Frekvenciski raspon 100Hz-18KHz

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка