MS Industrial 2.0 speaker Towers

17.990,00 ден.   Спореди

Power: 6WF Frequency response range: 150 hz- 20 khz USB: power supply


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Боки компјутери http://www.bokicomputers.com.mk   Детали 17.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Power: 6WF Frequency response range: 150 hz- 20 khz USB: power supply

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка