MS Industrial 2.0 speaker Froggy

17.990,00 ден.   Спореди

Output Power (Total): 4W Speaker Driver Unit: 2.25” 2Wx2 Frequency Response Range:100Hz-18KHz Power Supply Input: AC Power


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Боки компјутери http://www.bokicomputers.com.mk   Детали 17.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Output Power (Total): 4W Speaker Driver Unit: 2.25” 2Wx2 Frequency Response Range:100Hz-18KHz Power Supply Input: AC Power

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка