MS Industrial 2.0 speaker Blur

17.990,00 ден.   Спореди

Power: 6W Frequency response range: 100 hz- 20 khz USB: power supply Power: 6W Frequency response range: 100 hz- 20 khz USB: power supply


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Боки компјутери http://www.bokicomputers.com.mk   Детали 17.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Power: 6W Frequency response range: 100 hz- 20 khz USB: power supply Power: 6W Frequency response range: 100 hz- 20 khz USB: power supply

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка