Mrezen Transformator 50VA

Mrezen Transformator 50VA

944,00 ден.   Спореди

Model: MPS-120-A9 Voltaza: 230VAC 12V Amperaza: 10A 9kanali Rabotna temperatura: -10 ~ +50 RH95% Garancija: 12 meseci


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конико компјутери http://www.koniko.com.mk/   Детали 944,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Model: MPS-120-A9 Voltaza: 230VAC 12V Amperaza: 10A 9kanali Rabotna temperatura: -10 ~ +50 RH95% Garancija: 12 meseci

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка