Mrezen DVR PANASONIC WJ-NV200 16chanal

204.000,00 ден.   Спореди

16-канален мрежен рекордер (NVR), запис во H.264/MPEG4/MJPEG формати; графички интерфејс и управување со глувче ; HDMI FullHD мониторски излез; ONVIF ; 220Vac/45W; 3ТВ капацитет на HDD (со опција - 6Т...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 204.000,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


16-канален мрежен рекордер (NVR), запис во H.264/MPEG4/MJPEG формати; графички интерфејс и управување со глувче ; HDMI FullHD мониторски излез; ONVIF ; 220Vac/45W; 3ТВ капацитет на HDD (со опција - 6ТВ)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка