MR910 Wired Optical Mouse, USB 2.0, 3 Buttons, 1000 dpi, Best retractable cable solution ever designed, High Glossy Black

329,00 ден.   Спореди

MR910 Wired Optical Mouse, USB 2.0, 3 Buttons, 1000 dpi, Best retractable cable solution ever designed, High Glossy Black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 329,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MR910 Wired Optical Mouse, USB 2.0, 3 Buttons, 1000 dpi, Best retractable cable solution ever designed, High Glossy Black

Тип на кабел Wired
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка