MPMAN T80 BLUETOOTH SPEAKER WHITE

MPMAN T80 BLUETOOTH SPEAKER WHITE

2.499,00 ден.   Спореди

АКТИВЕН ЗВУЧНИК, МОЌНОСТ - 2 X 10W. RMS, ПРИКЛУЧОЦИ - BLUETOOTH;AUX-IN Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 2.499,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


АКТИВЕН ЗВУЧНИК, МОЌНОСТ - 2 X 10W. RMS, ПРИКЛУЧОЦИ - BLUETOOTH;AUX-IN Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка