MPMAN T50 BLUETOOTH SPEAKER RED

MPMAN T50 BLUETOOTH SPEAKER RED

2.399,00 ден.   Спореди

АКТИВЕН ЗВУЧНИК МОЌНОСТ - 20W. RMS ПРИКЛУЧОЦИ - 3ХUSB;SD CARD;BLUETOOTH;AUX LED ДИСПЛЕЈ БОЈА - ЦРВЕНА Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 2.399,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


АКТИВЕН ЗВУЧНИК МОЌНОСТ - 20W. RMS ПРИКЛУЧОЦИ - 3ХUSB;SD CARD;BLUETOOTH;AUX LED ДИСПЛЕЈ БОЈА - ЦРВЕНА Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка