MPMAN MPQC91, 9" tablet 800x480 resolution, black color, Multi capacitive touch screen, Quad core Allwinner A33 Cortex A7 CPU 1.3GHz, 512MB DDR3 RAM, 8GB internal storage, Front camera HD, Micro SD slot, WiFi, USB port, 3.5mm jack, Microphone and spe

3.568,00 ден.   Спореди

9 Inch Tablet MPMAN MPQC91, 9" tablet 800x480 resolution, black color, Multi capacitive touch screen, Quad core Allwinner A33 Cortex A7 CPU 1.3GHz, 512MB DDR3 RAM, 8GB internal storage, Front camera H...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.568,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


9 Inch Tablet MPMAN MPQC91, 9" tablet 800x480 resolution, black color, Multi capacitive touch screen, Quad core Allwinner A33 Cortex A7 CPU 1.3GHz, 512MB DDR3 RAM, 8GB internal storage, Front camera HD, Micro SD slot, WiFi, USB port, 3.5mm jack, Microphone and spe

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка