MPMAN MP71 OCTA, 7" tablet 1024x600 resolution, space grey color, Multi capacitive touch screen, Octa core Allwinner A83T Cortex A7 CPU 1.6GHz up to 2.0GHz, 1GB DDR3 RAM, 8GB internal storage, Dual camera, Micro SD slot, WiFi, HDMI, USB port, 3.5mm j

4.064,00 ден.   Спореди

7 Inch Tablet MPMAN MP71 OCTA, 7" tablet 1024x600 resolution, space grey color, Multi capacitive touch screen, Octa core Allwinner A83T Cortex A7 CPU 1.6GHz up to 2.0GHz, 1GB DDR3 RAM, 8GB internal st...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 4.064,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


7 Inch Tablet MPMAN MP71 OCTA, 7" tablet 1024x600 resolution, space grey color, Multi capacitive touch screen, Octa core Allwinner A83T Cortex A7 CPU 1.6GHz up to 2.0GHz, 1GB DDR3 RAM, 8GB internal storage, Dual camera, Micro SD slot, WiFi, HDMI, USB port, 3.5mm j

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка