MPMAN MP122 4 GB WHITE

MPMAN MP122 4 GB WHITE

1.799,00 ден.   Спореди

MP3/MP4 ПЛЕЕР СО ФМ РАДИО, ПОДДРЖАНИ ФОРМАТИ MP3/WMA/WAV/OGG/AMV/AVI/BMP/JPG/GIF 1,8" LCD ЕКРАН ВО БОЈА 4GB ВГРАДЕНА МЕМОРИЈА ВИДЕО ПЛЕЕР, ПРЕГЛЕДНИК НА ФОТОГРАФИИ, ЧИТАЊЕ НА E-КНИГИ МОЖНОСТ ЗА СНИМАЊ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.799,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MP3/MP4 ПЛЕЕР СО ФМ РАДИО, ПОДДРЖАНИ ФОРМАТИ MP3/WMA/WAV/OGG/AMV/AVI/BMP/JPG/GIF 1,8" LCD ЕКРАН ВО БОЈА 4GB ВГРАДЕНА МЕМОРИЈА ВИДЕО ПЛЕЕР, ПРЕГЛЕДНИК НА ФОТОГРАФИИ, ЧИТАЊЕ НА E-КНИГИ МОЖНОСТ ЗА СНИМАЊЕ НА НАДВОРЕШНИ ЗВУЦИ И ФМ РАДИО СЛОТ ЗА MICRO SD КАРТИЧКИ USB 2.0 ПОВРЗУВАЊЕ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка