MPMAN MIRROR 2 / 2GB DARK GREY

MPMAN MIRROR 2 / 2GB DARK GREY

999,00 ден.   Спореди

MP3 ПЛЕЕР ИНТЕРНА МЕМОРИЈА 2GB ПОДРШКА НА ФОРМАТИ - МP3;WMA ЛИТИУМСКА БАТЕРИЈА USB 2.0 Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MP3 ПЛЕЕР ИНТЕРНА МЕМОРИЈА 2GB ПОДРШКА НА ФОРМАТИ - МP3;WMA ЛИТИУМСКА БАТЕРИЈА USB 2.0 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка