MPMAN CSU-562 SILVER BLACK

MPMAN CSU-562 SILVER BLACK

2.599,00 ден.   Спореди

РАДИО СО CD/USB/SD CARD ДИГИТАЛЕН ДИСПЛЕЈ МОЖНОСТ ЗА РАБОТА НА БАТЕРИИ - (6 X LR20) FM РАДИО-АНАЛОГНО ПРЕБАРУВАЊЕ Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 2.599,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


РАДИО СО CD/USB/SD CARD ДИГИТАЛЕН ДИСПЛЕЈ МОЖНОСТ ЗА РАБОТА НА БАТЕРИИ - (6 X LR20) FM РАДИО-АНАЛОГНО ПРЕБАРУВАЊЕ Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка